Home / Oto Kiralama / Araç kiralama hakkında

Araç kiralama hakkında

Hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştıracak otomobiller ile vakitten ve bütçenizden tasarruf edin. İzmir araç kiralama ile sizler aracınızı gündelik, haftalık ya da VIP kiralama metotları ile kiralayabilirsiniz. Filo kiralama ek olarak firmalar aracılığıyla ve uzunca müddetli kiralama biçimi olarak seçim edilir. Araç kiralarken Otomobilin yaşına, güvenlik donanımı ve sigorta ile beraber kaskosuna bakmalısınız. Otomobilin bakım ve onarımı tam olmalı ve profesyonel bir araç kiralama firmasıyla her süre çalışmalısınız. Araç kiralama sözleşmesi öncesinde inşa edilmiş durumda olan gerekliliği sıkı okumalı ve mukavele layıkıyla davranış etmelisiniz.

ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ VE MUKAVELE KURALLARI

18 yıl altında olanlar ve engellilerle beraber cezalılar araç kiralama işleminden yararlanamkısa. İzmir araç kiralama ile dilediğiniz marka aracı kampanyalı fiyatıyla bütçenize uyumlu olarak kiralayabilirsiniz. Araç kiralayacak durumda olan bireyin şoför belgesinin geçerliliğinin sürmesi gerekir. Gündelik kiralama ömrü 24 saat olarak sözleşmede belirtilir. Mukavele müddetini sizler uzatabilirsiniz. Sözleşmede anlatılan şartlar dahilinde aracınızı teslim etmeniz gerekir. Araç size kaskolu ve sigortalı teslim edilir. Meydana Gelen ilçeler, sigorta kapsamı dışarısında ise sigortalayan birey aracılığıyla karşılanır.

ONLİNE REZERVASYON İLE İNDİRİMLİ ARAÇ KİRALAMA SEÇENEKLERİ

Ekonomik ve bütçenize uyumlu araç kiralamak istiyorsanız kesinlikle erken rezervasyon imkanlarından yararlanmalısınız. Online işlemler neticesinde araç ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve aracınızı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araç kiralama sözleşmesi ve araç kiralama esnasında hangi evrakları getireceğinizi bilir ve kısa zamanda aracınızı teslim alırsınız. Araç kiralama hizmetleri ile dilediğiniz aracı kısa zamanda kiralayabilir ve kiralayacağınız bugünü kendiniz belirleyebilirsiniz.

ARAÇ KİRALARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Araç kiralayacağınız firmanın bir marka meydana gelmesine ve emin meydana gelmesine uyarı etmeniz gerekir. Kiralayacağınız araç ile ilgili sualler sormalı ve aracı tanımalısınız. Otomobilin nitelikleri, yaşı, sigortası olup meydana gelmediği ve kasko bilgilerini kiralayacağınız şirketten almalısınız. Otomobilin modeli civarı iç görünümüne d uyarı etmelisiniz. Aracı seyahat ya da iş toplantılarınız amaçlı kullanacaksanız, işinizin vaziyetine uyumlu araçları kiralarsanız sizler de huzurlu etmiş olursunuz. Mukavele maddelerine uymalı ve mukavele maddelerini iyice okuduktan ek olarak daha sonra imzasını atmalısınız.

KİRALAYACAĞINIZ ARAÇTA BULUNMASI GEREKLI DURUMDA OLAN ÖZELLİKLER

Kiralayacağınız Otomobilin yaşının en kısa 3 yaşında meydana gelmesine uyarı etmelisiniz. Güvenlik ve teknik donanımları olmalıdır. Kasko ve sigortası kesinlikle olmalı ve sözleşmede belirtilmelidir. Kiralayacağınız Otomobilin bakımının inşa edilmiş olmalıdır. Hasarlı araç olup olmadığını tanımlamak amaçlı aracı incelemeli ve rastgele bir sorun gördüğünüz süre sözleşmeye ekletmeniz gerekir. Limitsiz kullanım kilometre hakkı sözleşmede kiralayan kişiye tanınır. Kiralarken Otomobilin yakıt çizelgesine bakmalı ve teslim ederken benzer yakıt deposu ile teslim etmelisiniz.

ŞAHIS VE ŞİRKET OLARAK ARAÇ KİRALAMA AVANTAJLARI

Şirket olarak araç kiraladığınız süre bir an önce vergiden muaf tutabilirsiniz. Uzunca müddetli kiralamalarda kocaman kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Şirket olarak araç satın almaya kalktığınız süre kocaman meblağları araç satın almaya bağlantı kurmak mahaline bir sürü cüzi rakamlarla araçları kiralama imkanı elde ediyorsunuz. Şahıs olarak ise bilhassa turistik gezilerde kocaman avantaj imkanı sağlar. Tatil yapacağınız yer uzak bir ilde ise bizzat aracınızla gitmek külfetli olabilmektedir. Gittiğiniz ilden araç kiraladığınız süre bakım ve kasko ile beraber sigortalı otomobiller size teslim edilir.

Alaşahan, Ülkemiz Araç Kiralama şirketi ile sizler dilediğiniz aracı kampanyalı olarak kiralayabilirsiniz. alasahanotokiralama.com ile beğendiğiniz aracı online rezervasyon ile indirimli olarak ayırtabilirsiniz. Beynelmilel arası bölgede da araç kiralama ile ilgili hizmet verici Alaşahan Ülkemiz araç kiralama şirketi ile aracınızı kısa zamanda kiralayabilirsiniz. Emniyetli sürüşler ve bakımı inşa edilmiş sigortalı araçlarla huzurlu sürüşün tadını çıkarın.

About admin

Check Also

Genel Olarak Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

İzmir araç kiralama firmalarında kiralama süreleri en az 24 saat olarak belirlenmiş ve gereken yasal …