Home / Oto Kiralama / Bornova araç kiralama

Bornova araç kiralama

Bornova Araç Kiralama hizmeti veren firmamız, vermiş olduğu hizmetler de şirket sözleşme şartlarına uygun olarak araç kiraya veren, kendimiz ile beraber karşı tarafa da sorumluluk yükleyen bazı şartlar ile araç kiralama hizmeti veren bir kuruluştur.

Firma olarak bize düşen en büyük görev, sizlere sorunsuz, güvenilir araçlar ile hizmet etmektir. Sizlere düşen en büyük sorumluluk ise kiralamış olduğunuz aracı sizden başkasının kullanmasına asla müsaade etmemek, kiralanan aracı başka bir arkadaşınıza emanet etmemek, kesinlikle alkollu araç kullanmamak ve kaza yaptığınız taktirde kaza bölgesindeki kolluk kuvvetlerinden yardım istemek olacaktır. Firma olarak Bornova Araç Kiralama hizmeti verdiğimiz lokasyonumuz da araç kiralama müşterilerimize, araç kiralama esnasın da broşürler vererek kendilerini herhangi bir olumsuz durumda neler yapılması gerektiği ile ilgili bilgiler vermekteyiz. Bu sayede oto kiralama hizmeti alan bir müşterimiz olumsuz bir durum ile karşılaştığın da, verdiğimiz kitapçık ile sorununa en kısa çözümü bulmak için, anın da yardım alabilmekte, bu sayede kendini güvende hissetmektedir. Bu sistemin sizlere vermiş olduğu rahatlığı firmamızdan aldığınız her oto kiralama hizmetin de bulabilirsiniz.

Sizlere değer veren, ince ayrıntıların önemli olduğunu düşünerek sizleri daha rahat bir imkan ile kavuşturmak için sürekli çalışan Bornova Rent A Car işletmesi arıyorsanız sizlere bir telefon uzağında olan firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

About admin

Check Also

Araç kiralama hakkında

Hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştıracak otomobiller ile vakitten ve bütçenizden tasarruf edin. İzmir araç kiralama ile …