Home / Oto Kiralama / izmir rent a car

izmir rent a car

İzmir Rent A Car firmaları artan maliyetlerden dolayı çok zor günler geçirmekte, özellikle dolar kurunun ciddi artış göstermesi ile çıkmaza girme noktasına gelmişlerdir. Maalesef ki otomotiv sektöründe yaşanan gerek ÖTV zammı gerek ise euro ve doların bu denli artmış olması, araç maliyetlerine tavan yaptırmakta, buna bağlı olarak da Rent A Car firmaları ta kalitesiz, ikinci el araçlar ile oto kiralama hizmeti vermekte, ya da teknolojik araçları çok fahiş fiyatlar ile tüketiciye ulaştırmak zorunda kalmaktadırlar.

Bir çok araç sahibi kişi, kendine otomobil almak yerine, Araç Kiralama hizmeti almanın daha mantıklı bir yol olduğunu düşünmekte, fakat İzmir Rent A Car sektörüne hizmet eden firmaların ellerinde bulunan araç imkanlarının kendi beklentilerini karşılayamaması gibi zorluklar yaşamaktadırlar. Bu zorlukların yaşanması şu ekonomik göstergede gerçekten kaçınılmaz bir durumdur. Ya fiyatlar normalinden yüksek olacak, ya da kalite düşecek. Maalesef ki araç kiralama firmaları her ikisinden birini yapmaya mecbur bırakılmışlardır. Durum böyle olunca oto kiralama şirketlerine ön yargı artmakta, insanlar araç kiralama hizmeti alırken çekimser kalmaktadırlar. İzmir Rent A Car sektörüne hizmet veren her bir işletme sesini duyurmak, ticari taksilere tanınan özelliklerden yararlanmak, devlet desteği alabilmek için gerek sosyal medya, gerek ise yazılı olarak tüm kapıları çalıp şartları oldukça zorlamaları gerekmektedir. Devlet desteği almadan, bugün kü koşullar ile araç kiralama hizmeti verebilmek, bu işi doğru dürüst ve hizmet kalitesinden çalmadan yapabilmek, sürüdürülmesi zor bir serüvendir. Burada yapmak gereken tüm Rent A Car firmalarının birleşmesi ve seslerini duyurabilmek için öncelikle temsilci bir rent a carcılar odası kurulmalıdır.

Firmamız bu konuda öncülük eden, şartların daha iyi olabilmesi için çalışmalar yapan bir firmadır. Bu çalışmalarımıza her bir oto kiralama işletmesi sahibinin katılması, bizimle beraber aynı yolda yürümesi gerekmektedir.

About admin

Check Also

Araç kiralama hakkında

Hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştıracak otomobiller ile vakitten ve bütçenizden tasarruf edin. İzmir araç kiralama ile …